• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

Видача висновку експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб’єкта господарювання під час експлуатації заявлених машин, механізмів, устатковання

71340000-3 - Комплексні інженерні послуги (код згідно з Національним класифікатором України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», затвердженим наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23.12.2015 р. №1749)

Завершена

300 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
Період уточнення: 14.07.2022 15:21 - 20.07.2022 08:00
Відповідь надана

Додаток №7 п.3

Номер: 787fe3ee3af24e71a38e566220861350
Дата опублікування: 18.07.2022 17:52
Опис: ВИМОГА щодо надання Учасниками - декларації матеріально-технічної бази виконувати роботи в діючих електроустановках напругою понад 1000В і в зонах дії струму високої частоти; Технічний огляд, випробування, експертне обстеження (технічне діагностування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, що зазначені в додатках 3 і 7 до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, а саме: устатковання напругою понад 1000В (електричне устатковання електричних станцій і мереж, технологічне електро; - НЕ ВІДПОВІДАЄ СУЧАСНОМУ ЗАКОНОДАВСТВУ, а саме: Додаток 3 і 7 виключено з Порядку на підставі Постанови КМ № 77 від 03.02.2021. А право виконувати роботи в діючих електроустановках напругою понад 1000В і в зонах дії струму високої частоти надається на основі Дозволу, а не Декларації. Уповноважена особа Хлєбніков О. І., оновіть свої знання!, оскільки згідно з ч.11 ст. 26 Закону України "Про публічні закупівлі" (хоч ця стаття і в розділі Відкриті торги, але в ній є поняття пропозиція) "Документи, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, не подаються ними у складі тендерної пропозиції/пропозиції ...Відсутність документів, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, у складі тендерної пропозиції/пропозиції, не може бути підставою для її відхилення замовником." ЧИ БУДЕ ПРИВЕДЕНО У ВІДПОВІДНІСТЬ ДО ЗАКОНОДАВСТВА ІНФОРМАЦІЯ В ВАШОМУ ОГОЛОШЕННІ?
Відповідь: Шановний учаснику. В тендерній документації будуть внесені відповідні зміни. Нова редакція Оголошення про проведення спрощеної закупівлі буде розміщена в електронній системі закупівель. Термін подачі пропозицій згідно п. 7 ст. 14 Закону України «Про публічні закупівлі» буде продовжений на два робочі дні.
Дата відповіді: 19.07.2022 16:31
Відповідь надана

Технічне завдання

Номер: 4f588d49e4734b3290257a1927a28da6
Дата опублікування: 15.07.2022 13:28
Опис: Доброго дня! Вкажіть, яке саме обладнання підвищеної небезпеки експлуатується, в якій кількості, а також кількість осіб, які експлуатують обладнання підвищеної небезпеки. Дана інформація необхідна відподвідно до Постанови КМУ №1251 для визначення ціни пропозиції.
Відповідь: Шановний учаснику, повідомляємо, що закупівля «Видача висновку експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб’єкта господарювання під час експлуатації заявлених машин, механізмів, устатковання» (UA-2022-07-14-006090-a) ДК 021:2015 " 71340000-3 - Комплексні інженерні послуги" у визначенні Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) (далі – Закон) є спрощеною закупівлею. Інформація щодо підстав, мети, змісту, етапів та порядку надання послуг міститься у Додатку №4 « ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ щодо надання послуг з видачі висновку експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб’єкта господарювання під час експлуатації заявлених машин, механізмів, устатковання.»
Дата відповіді: 18.07.2022 13:10