-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Модуль житловий збірно-розбірний та модуль санітарний збірно-розбірний згідно коду CPV за ДК 021:2015 –44210000-5 Конструкції та їх частини.
Тендер Prozorro UA-2022-07-13-000179-a
Торги не відбулися
5 124 789.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 25 623.95 UAH
мін. крок: 0.5% або 25 623.95 UAH
Період уточнення:
13.07.2022 08:39 - 19.07.2022 08:28
Відповідь надана
Заміна покрівлі на плоску
Номер:
d69a33a707894dfb951decc26be4bf97
Дата опублікування:
15.07.2022 11:30
Опис:
Чи можливо поставка модулів з плоскою покрівлею з такими характеристиками: Гідроізоляційне покриття з ПВХ мембрани товщиною 1.2мм; Суцільна обрешітка орієнтовано-стружковими плитами (OSB-3) товщиною 12мм; Утеплення базальтовою ватою, товщиною 150мм; Обрешітка дерев’яним брусом 50х50мм (сосна); Пароізоляційна мембрана; Обрешітка дерев’яною дошкою 100х20мм (сосна); Ламінована ДСП плита 16мм (колір – білий)?
Відповідь:
Доброго дня, технічним завданням не передбачено облаштування покрівлі способом та матеріалами зазначеному у вашому питанні. Вимоги до облаштування даху зазначені у п.15 Додатку 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі (нова редакція від 13.07.2022р.).
Разом з тим, габаритні розміри модуля 6055х2435Н2900 мм передбачають плоску покрівлю відповідно до ISO 668:2013.
Дата відповіді:
15.07.2022 16:41
Відповідь надана
Запит на креслення
Номер:
817363d663f945a9b367cce0861f61ec
Дата опублікування:
14.07.2022 17:27
Опис:
Для більш коректного прорахунку вартості модулів необхідно розуміти розташування санітарно-технічних приладів те електромонтажних виробів. Просимо Вас надати креслення модульних споруд
Відповідь:
Доброго дня, технічним завданням не передбачено надання план-схеми модуля, натомість у технічному завданні визначений повний перелік необхідного обладнання, виробів та приладів, що повинні бути встановлені в модульному будинку. Також зазначемо, для висвітлення конструктивних особливостей свого Товару, відповідно до Додатку 1 оголошення про проведення спрощеної процедури закупівлі, Учаснику не забороняється надати у складі тендерної пропозиції екскізи, схеми, плани, тощо.
Дата відповіді:
15.07.2022 09:29
Відповідь надана
Документи
Номер:
2d31a5426a864c4dae96f8a22e036b53
Дата опублікування:
14.07.2022 15:09
Опис:
Доброго дня.
Питання до пункту термінів поставки
Ви вказуєте "до закінінчення воєнного стану". А якщо його будуть подовжувати? Є конкретні терміни поставки?
З приводу технічних характеристик? Розмір контейнеру сталий, чи може бути похибка +- в см?
Відповідь:
Доброго дня. У випадку продовження терміну дії воєнного стану в Україні строк дії договору та строк поставки товару може бути продовжений за згодою сторін понад період, визначений Указом Президента України. У зв'язку з вимогами до транспортування модуля розмір контейнера повинен бути сталий».
Дата відповіді:
14.07.2022 18:02
Відповідь надана
Документація не відповідає назві закупівлі.
Номер:
2545a0fdbaef41f9b76cd7e98dd2d102
Дата опублікування:
13.07.2022 09:44
Опис:
Документація не відповідає назві закупівлі.
Відповідь:
Доброго дня.
Ми опрацюювали ваше звернення та внесли корективи до закупівлі.
Ми вдячні Вам за небайдужість до проведення нашою службою процедур закупівель.
Дата відповіді:
13.07.2022 12:12