-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Встановлення та налаштування системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу для підвального приміщення (укриття) комунального закладу ЗДО №7 "Волиняночка"
Тендер Prozorro UA-2022-07-12-003456-a
Завершена
112 390.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 561.95 UAH
мін. крок: 0.5% або 561.95 UAH
Період уточнення:
12.07.2022 12:22 - 18.07.2022 10:00
Відповідь надана
Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
Номер:
f9267a63032f4d1aa61f83640d8d548c
Дата опублікування:
13.07.2022 10:37
Опис:
Вимога: 4.1. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що містить дані про останні реєстраційні дії (сформований не раніше місяця, в якому оголошено цю закупівлю). Шановний Замовнику, дана вимога є дискримінаційною та такою, що порушує норми ЗУ "Про публічні закупівлі". По-перше, інформація з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань є відкритою та міститься у відкритому державному реєстрі. Відповідно до ЗУ "Про публічні закупівлі", Замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації" та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель. По-друге, враховуючи дію воєнного стану на території України, відповідний сайт для отримання такого Витягу https://minjust.gov.ua/news/ministry/vidomosti-z-edinogo-derjavnogo-reestru-yakiy-mehanizm-otrimannya - на даний момент є обмежений дії, та не функціонує. То яким чином учасники повинні отримати такий Витяг, до кінцевого терміну подання своїх пропозицій, щоб він відповідав ВАшій вимозі і був отриманий не раніше місяця, в якому оголошено цю закупівлю? Внесіть відповідні зміни та видаліть дану вимогу, або сформулюйте її так, що учасники можуть надати Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, виданий у 2022 році (хоча б).
Відповідь:
Дякуємо за звернення. Зміни внесено.
Дата відповіді:
14.07.2022 10:52
Відповідь надана
на керівника робіт надати посвідчення та протокол з НПАОП 0.00-7.11-12.
Номер:
acc4142bd0db4ca28da390b7a33911a4
Дата опублікування:
13.07.2022 10:20
Опис:
У кваліфікцаійних вимогах до учасників встановлена вимога: Додатково на керівника робіт надати посвідчення та протокол з НПАОП 0.00-7.11-12. Шановний Замовнику, НПАОП 0.00-7.11-12 "Загальні вимоги стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці працівників", затверджені Наказом МНС України від 25.01.2012 р. № 67. Відповідно до п. 1.1. даного НПАОП 0.00-7.11.12, сфера застосування: 1.1. Загальні вимоги стосовно забезпечення РОБОТОДАВЦЯМИ охорони праці працівників (далі – Вимоги) встановлюють вимоги щодо створення безпечних і нешкідливих умов праці шляхом належного облаштування робочих місць і виробничих, санітарно-побутових та інших приміщень на підприємстві, в установі, організації (далі - підприємство), безпечного використання працівниками засобів праці, забезпечення навчання працівників і залучення їх до вирішення питань охорони праці, регулювання взаємовідносин з охорони праці між підприємствами у випадку залучення до виконання робіт працівників інших підприємств. Звертаємо Вашу увагу, що даний НПАОП стосується САМЕ РОБОТОДАВЦІВ! Керівник робіт НЕ Є РОБОТОДАВЦЕМ, він такий же найманий працівник, як і інші інженерно-технічні праціники. Роботодавцем є - директор, або ж засновник, власник підприємства! Внесіть відповідні зміни та видаліть дану вимогу!
Відповідь:
Розглянувши Ваше запитання (вимогу) «на керівника робіт надати посвідчення та протокол з НПАОП 0.00-7.11-12», повідомляємо про таке.
При здійсненні закупівель Замовник дотримується всіх принципів визначених у частині першій статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі».
Як вбачається із Додатку №1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі, вимога про надання посвідчення та протоколу з НПАОП 0.00-7.11-12 (далі – Вимоги) на керівника робіт стосується всіх учасників закупівлі, тому відповідає вимогам законодавства у сфері публічних закупівель.
Варто зауважити, що пунктом 1.1. Вимог зазначено, зокрема, регулювання взаємовідносин з охорони праці між підприємствами у випадку залучення до виконання працівників інших підприємств. У відповідності до пункту 1.2. Вимог їх дія поширюється на всіх суб’єктів господарювання незалежно від форм власності і видів діяльності.
Згідно з абз. 3 ч. 3 ст. 14 Закону України «Про публічні закупівлі» в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, що оприлюднюється замовником відповідно до статті 10 цього Закону, обов’язково зазначається інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі.
Також відповідно до ч. 3 статті 14 цього Закону в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі може зазначатись інша інформація.
Тому не вважаємо дану вимогу дискримінаційною та/ або недоцільною, або такою, що не відповідає вимогам Закону України «Про публічні закупівлі».
Дата відповіді:
14.07.2022 10:29