-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин А-95
Тендер Prozorro UA-2022-07-08-003047-a
Вимоги до учасника та перелік документів, що мають бути надані учасником у складі пропозиції визначено у відповідності до форми "Оголошення про проведення спрощеної закупівлі", що додається.
Торги не відбулися
72 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 432.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 432.00 UAH
Період уточнення:
08.07.2022 11:45 - 14.07.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим