• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

Одноконтурний котел

Єдиним критерієм оцінки пропозицій є ціна (з урахуванням всіх податків, зборів і всіх обов’язкових платежів, які сплачує Учасник).

Завершена

148 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 740.00 UAH
Період уточнення: 23.06.2022 16:09 - 01.07.2022 00:00
Відповідь надана

Одноконтурний чи двоконтурний котел

Номер: ad7204f75a1f41e78496da4ae376426d
Дата опублікування: 27.06.2022 21:20
Опис: Доброго дня! В назві закупівлі фігурує одноконтурний котел. В технічному завданні вказаний тип котла - двоконтурний (опалення+ГВП). Який Вам потрібен?
Відповідь: Доброго дня! Ознайомившись зі змістом Вашого запитання повідомлямо, що Замовником закуповується одноконтурний котел.
Дата відповіді: 28.06.2022 10:27
Відповідь надана

еквівалент

Номер: c0df32c762974ceebd7f8697a7a24d82
Дата опублікування: 27.06.2022 13:11
Опис: Чи дозволено пропонувати еквівалент?
Відповідь: Доброго дня! Ознайомившись зі змістом Вашого запитання повідомляємо, що Оголошення про проведення спрощеної закупівлі чітко визнічені технічні, якісні та кількісні характеристики предмету закупівлі.
Дата відповіді: 27.06.2022 16:04