-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуга оренди автомобільного транспорту (прокат пасажирського транспортного засобу із водієм)
Тендер Prozorro UA-2022-06-21-003741-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська
Завершена
194 876.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 974.38 UAH
мін. крок: 0.5% або 974.38 UAH
Період уточнення:
21.06.2022 13:21 - 27.06.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим