-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дитячі ігрові майданчики (37530000-2 - Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор)
Тендер Prozorro UA-2017-11-13-001887-c
Технічні показники товару визначаються в тендерній документації
Завершена
545 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 459.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 459.00 UAH
Період уточнення:
13.11.2017 20:08 - 19.11.2017 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим