-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 “03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи” (капуста білокачанна, цибуля ріпчаста, морква, буряк столовий, томати свiжi, огірки, кабачки, яблука, кавуни, банани, мандарини, виноград свiжий столовий в асортименті, сливи в асортименті (ренклод, стенлей, топпен-плюс), часник, перець солодкий (паприка) жовтий, зелень кріп, зелень петрушка)
Тендер Prozorro UA-2022-03-16-003699-a
Під час проведення процедури закупівлі всі документи, які готуються замовником, викладаються українською мовою. Усі документи, які надаються учасниками викладаються українською мовою. Усі документи та додатки, які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, перекладені іншими мовами, потрібно надавати разом із їх автентичним перекладом на українську мову. Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де позначається інформація про ціну, інформація від учасників процедур закупівлі про його відповідність кваліфікаційним критеріям, наявність/відсутність підстав, встановлених у статті 17 Закону.
Торги не відбулися
540 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 700.00 UAH
Період уточнення:
16.03.2022 18:29 - 21.03.2022 23:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим