-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
«Код ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень (послуга: «Організація лікувально – профілактичного харчування персоналу та харчування працівників на виробництві»)»
Тендер Prozorro UA-2022-03-16-000509-a
«Код ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень (послуга: «Організація лікувально – профілактичного харчування персоналу та харчування працівників на виробництві»)»
Завершена
210 414 115.29
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 1 300 000.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 1 300 000.00 UAH
Період уточнення:
16.03.2022 10:19 - 08.04.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим