-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Надання послуг щодо пожежогасіння та запобігання пожежам.
Тендер Prozorro UA-2017-11-21-002185-c
Послуги з технічного обслуговування установок пожежогасіння та систем пожежної сигналізації, послуг з охорони та контролю за системами протипожежної автоматики на пожежному посту (цілодобово).
Торги не відбулися
413 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 100.00 UAH
Період уточнення:
21.11.2017 16:06 - 28.11.2017 16:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим