-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
43620000-5 Частини машин для обробки мінералів (Прокат гарячекатаний спеціального призначення)
Тендер Prozorro UA-2022-02-18-001476-c
Прокат гарячекатаний спеціального призначення для потреб Трипільської ТЕС ПАТ "Центренерго". Кількість: 50,00 т
Торги не відбулися
3 876 666.67
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 38 766.67 UAH
мін. крок: 1% або 38 766.67 UAH
Період уточнення:
18.02.2022 12:10 - 11.03.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим