-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Труби, відводи Класифікатор ДК 021:2015 (CPV): 44160000-9 – Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Тендер Prozorro UA-2022-02-14-002635-c
Торги не відбулися
1 464 856.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 324.28 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 324.28 UAH
Період уточнення:
14.02.2022 16:27 - 20.02.2022 00:00
Відповідь надана
Внесення змін
Номер:
dceab05061f045a19b56ebe2d2276220
Дата опублікування:
15.02.2022 10:25
Опис:
Прохання прибрати вимоги, тому що такі відносяться до поліетиленових/композитних труб, а саме:
- Документ про якість (паспорт або сертифікат якості тощо) оформлений виробником на партію раніше виготовленої продукції по кожному заявленому в предметі закупівлі типорозміру поліетиленових водопровідних труб.
- Свідоцтво про можливість проведення вимірювань (свідоцтво про атестацію або технічну компетентність або визнання вимірювальних можливостей тощо) випробувальної лабораторії виробника (виробник повинен мати власну лабораторію, розташовану на його території) та додаток до нього про галузь вимірювань;
- Сертифікат відповідності терміном дії не менше двох років щодо підтвердження органом по сертифікації відповідності поліетиленових водопровідних труб вимогам ДСТУ EN 12201-2:2018;
- Протокол сертифікаційних випробувань у відповідності до розділу «На підставі» чинного сертифікату відповідності на водопровідну трубу.
- Атестат про акредитацію органу сертифікації, який видав сертифікат відповідності. Атестат повинен бути чинним на дату видачі сертифікату відповідності та має бути наданий разом з додатком про сферу акредитації;
- Атестат про акредитацію випробувальної лабораторії, яка провела сертифікаційні випробування. Атестат повинен бути чинним на дату затвердження протоколу сертифікаційних випробувань та має бути наданий разом з додатком про сферу акредитації;
- Висновок санітарно-епідеміологічної експертизи органів МОЗ України щодо можливості застосування труб для мереж господарсько-питного водопостачання, відповідно до вимог ЗУ Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення
- Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, щодо придатності для господарсько-питного водопостачання композиції поліетилену, відповідно до вимог ЗУ Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення.
- Сертифікат на систему управління якістю, яка діє на підприємстві виробника, щодо її відповідності вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 та, якщо з моменту видачі сертифікату минуло більше року, звіт за результатами щорічного технічного нагляду органу сертифікації, яка видала даний сертифікат.
- Підтвердження уповноваженою організацією відповідності екологічних характеристик труб екологічним критеріям програми екологічного маркування І типу згідно ДСТУ ISO 14024:2002 для виробів з полімерних матеріалів.
- Сертифікат на систему екологічного управління, яка діє на підприємстві виробника щодо її відповідності вимогам ДСТУ ISO 14001:2015.
Дякуємо.
Відповідь:
На Ваше прохання зміни внесені.
Дата відповіді:
16.02.2022 09:44