-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Фарба та лакофарбові матеріали
Тендер Prozorro UA-2022-02-07-007497-b
Фарба та лакофарбові матеріали
Завершена
103 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 515.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 515.00 UAH
Період уточнення:
07.02.2022 13:22 - 13.02.2022 00:00
Відповідь надана
фасування фарби
Номер:
5466dcd779d241eda5974dc80f3f78e4
Дата опублікування:
08.02.2022 12:16
Опис:
Шановний Замовник, "Емаль алкідна ПФ-115П, срібляста" буде розглядатися в тарі по 2,8 кг?
Відповідь:
Так
Дата відповіді:
08.02.2022 12:43
Відповідь надана
Поставка
Номер:
3524a5b1e61642b391dbeb02bcad91f0
Дата опублікування:
08.02.2022 10:46
Опис:
Доброго дня, скажіть будь ласка кількість партій і хто буде розвантажувати?
Відповідь:
Розглянувши Ваше питання повідомляємо, що у відповідності до п. 5.1. Договору, Постачальник зобов’язаний поставити Товар протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту надання Заявки.
Строк поставки товару – до 31.12.2022р.
Розвантаження здійснюється за рахунок Постачальника.
Дата відповіді:
08.02.2022 12:38
Відповідь надана
Фасування Фарби антикорозійної молоткової
Номер:
81e68c4b4922477a9c73cea419fb5644
Дата опублікування:
07.02.2022 15:28
Опис:
Шановний Замовнику! Повідомляємо, що Фарба антикорозійна молоткова у фасуванні 2,2 кг взагалі не виготовляється жодним виробником на ринку ЛКМ, просимо надати можливість Учасникам пропонувати фарбу у інших фасуваннях зі збереженням загальної кількості та внести відповідні зміни. ( приклади фасувань у виробників 2,3 кг, також є 0,75 л).
Відповідь:
Відповідні зміни до тендерної документації будуть внесені.
Дата відповіді:
07.02.2022 15:39
Відповідь надана
Фасування лаку
Номер:
faa368fa01f04850a8afe116d601ceb8
Дата опублікування:
07.02.2022 14:10
Опис:
Шановний Замовнику! На ринку ЛКМ Лак поліуретановий яхтний напівматовийматовий зазвичай фасується у л, фасування 1,8 кг є лише у 1 виробника. З метою дотримання принципів здійснення публічних закупівель добросовісної конкуренції серед учасників та недискримінації учасників і рівного ставлення до них. Просимо надати можливість Учасникам пропонувати лак у альтернативному фасуванні 2,5 л , зі збереженням загальної кількості у кг та внести відповідні зміни до документації.
Дякуємо.
Відповідь:
Доброго дня.
Відповідні зміни до тендерної документації будуть внесені.
Дата відповіді:
07.02.2022 15:15