-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» (Виготовлення кошторисної документації по об’єкту: «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них у Корюківському районі Чернігівської області на територіях Корюківської міської, Менської міської, Сновської міської, Холминської селищної, Сосницької селищної територіальних громад»)
Тендер Prozorro UA-2022-01-28-005691-c
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 1 657 днів назад
49 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 248.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 248.00 UAH
Період уточнення:
28.01.2022 16:07 - 03.02.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим