• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів ( код ДК 021:2015 50510000-3)

Торги не відбулися

150 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 750.00 UAH
Період уточнення: 25.01.2022 17:32 - 31.01.2022 00:00
Відповідь надана

тендер

Номер: c932b0225dae4232863b62c8e0d0e473
Дата опублікування: 28.01.2022 13:19
Опис: Шановний, Замовнику! Просимо Вас надати відповідь на останнє запитання якомога швидше!
Відповідь: Шановний потенційний учасник, у відповідь на ваше питання повідомляємо, що Замовником прийнято до уваги ваше запитання та найближчим часом до оголошення про проведення спрощеної закупівлі буде внесенно відповідні зміни.
Дата відповіді: 30.01.2022 20:47
Відповідь надана

тендер

Номер: 3c7b8ef393f14262a9d48bf3a6c1d6e4
Дата опублікування: 28.01.2022 09:18
Опис: Шановний, Замовнику!Просимо надати роз'яснення та внести зміни до ТД, щодо: 1) Скільки одиниць насосного обладнання (вкажіть конкретно який насосний агрегат або агрегати)? 4 насосні агрегати? Вказані види робіт (10 послуг) відносяться до кожного насоса чи це обсяг робіт на всі агрегати? 2) Згідно вимог Матеріали, що мають застосовуватись для надання послуг мають відповідати специфікації виробника обладнання, що зазначені в каталогах, електронних онлайн ресурсах, тощо. При наданні послуги повинні бути використані оригінальні запасні частини або еквівалент, відповідно до специфікації виробника насосного обладнання. Послуги повинні надаватись лише працівниками, що мають необхідне знання та досвід, відповідної кваліфікації і пройшли навчання у виробника обладнання. – Хто є заводом-виробником даних насосів??? 3) Згідно Додатку 1 Гарантійний строк експлуатації - Не менше 9 місяців з дати підписання Акту наданих послуг. Згідно п.2.1 Проекту Договору - Виконавець гарантує якість відремонтованого обладнання та його безвідмовну роботу строком у 12 (дванадцять) місяців з дня передачі Замовнику, та за умови його експлуатації у відповідності з технічною документацією на це обладнання. Вкажіть конкретно, який гарантійний строк експлуатації!!!!!!!!! 4) Послуга надається постачальником за місцем знаходження замовника: підйом, транспортування, ремонт, монтаж – даних видів робіт не зазначено у переліку (10 послуг). Також хочемо зазначити, що для того щоб перевірити працездатність насосного обладнання після ремонту потрібен випробувальний стенд, а для заміни обмотки статора – спеціальне обладнання. Підтвердить наявність даного обладнання на території Вашого підприємства. Бо якщо цього обладнання у вас немає, цей пункт виконати неможливо і ця вимога є недопустимою.
Відповідь: Шановний потенційний учасник, у відповідь на ваше питання повідомляємо, що Замовником прийнято до уваги ваше запитання та найближчим часом до оголошення про проведення спрощеної закупівлі буде внесенно відповідні зміни.
Дата відповіді: 30.01.2022 20:47
Відповідь надана

тендер

Номер: b88a5a56c07b4155a646f0ef8d33d303
Дата опублікування: 27.01.2022 09:22
Опис: Шановний Замовнику! Просимо надати роз'яснення щодо вимог зазначених у Додатку 1. 1) Яка саме кількість насосів ЕВВ потребує ремонту? Зазначені лише маркування насосів, кількість відсутня. 2) Не зрозуміло обсяг робіт з ремонту насосів ЕВВ. Більшість перелічених робіт, що зазначено Вами у Додатку 1, не мають ніякого відношення до технічного обслуговування насосів ЕВВ. А саме: заміна механічних ущільнень, заміна ущільнювача кабелів в клемній коробці, заміна датчика, збирання насосу з перевіркою герметичності, залив мастильно-охолоджувальної рідини тощо. Насоси ЕВВ не мають механічних ущільнень, клемних коробок, вони не герметичні за своєю конструкцією та звісно не заповнені маслом або іншою охолоджуючою рідиною. Всі зазначені технічні вимоги явно написані для ремонту насосів іноземних виробників. Просимо надати роз'яснення або внести зміни до Додатку 1ТД і зазначити кількість насосів та коректні види робіт, які необхідно зробити у цих насосах.
Відповідь: Шановний потенційний учасник, у відповідь на ваше питання повідомляємо, що Замовником прийнято до уваги ваше запитання та найближчим часом до оголошення про проведення спрощеної закупівлі буде внесенно відповідні зміни.
Дата відповіді: 27.01.2022 14:07
Відповідь надана

технічна специфікація

Номер: f9be65c54be04acda240e3cf0006db17
Дата опублікування: 26.01.2022 09:12
Опис: Шановний Замовнику! Просимо надати роз'яснення щодо вимог зазначених у Додатку 1. 1) Яка саме кількість насосів ЕВВ потребує ремонту? Зазначені лише маркування насосів, кількість відсутня. 2) Не зрозуміло обсяг робіт з ремонту насосів ЕВВ. Більшість перелічених робіт, що зазначено Вами у Додатку 1, не мають ніякого відношення до технічного обслуговування насосів ЕВВ. А саме: заміна механічних ущільнень, заміна ущільнювача кабелів в клемній коробці, заміна датчика, збирання насосу з перевіркою герметичності, залив мастильно-охолоджувальної рідини тощо. Насоси ЕВВ не мають механічних ущільнень, клемних коробок, вони не герметичні за своєю конструкцією та звісно не заповнені маслом або іншою охолоджуючою рідиною. Всі зазначені технічні вимоги явно написані для ремонту насосів іноземних виробників. Просимо надати роз'яснення або внести зміни до Додатку 1ТД і зазначити кількість насосів та коректні види робіт, які необхідно зробити у цих насосах.
Відповідь: Шановний потенційний учасник, у відповідь на ваше питання повідомляємо, що Замовником прийнято до уваги ваше запитання та найближчим часом до оголошення про проведення спрощеної закупівлі буде внесенно відповідні зміни.
Дата відповіді: 27.01.2022 14:07