-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Матраци медичні функціональні у вологонепроникному чохлі
Тендер Prozorro UA-2017-10-23-001188-a
Завершена
200 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1.5% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 1.5% або 3 000.00 UAH
Період уточнення:
23.10.2017 14:10 - 29.10.2017 01:00
Відповідь надана
Поставка
Номер:
5c3d8e4bc9e64f80a15f2fae3ef963cb
Дата опублікування:
25.10.2017 16:03
Опис:
Вкажіть, будь ласка, чи можлива поставка однією партією?
Відповідь:
Доброго дня. Поставка не розбивається на партії і має бути здійснена однією поставкою.
Дата відповіді:
25.10.2017 16:07
Відповідь надана
Уточнення технічних вимог
Номер:
af1b33cccc814ef29d076a9437bc7528
Дата опублікування:
24.10.2017 11:57
Опис:
Напишіть будь ласка скільки секцій повино бути у матраца.
Відповідь:
Доброго дня. 3 (три) секції
Дата відповіді:
24.10.2017 13:25