-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Роботи з влаштування основи під модульну збірно-розбірну споруду Центру надання послуг та облаштування зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення на КПВВ «Станиця Луганська»
Тендер Prozorro UA-2022-01-17-004329-c
Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454000-4: «Реконструкція». КЕКВ:3210 - Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Торги не відбулися
1 847 151.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 235.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 235.75 UAH
Період уточнення:
17.01.2022 18:28 - 23.01.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим