-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Технічна сіль для обробки дорожнього покриття в зимовий період для запобігання слизькості доріг і ліквідації ожеледиці
Тендер Prozorro UA-2022-01-13-005496-a
Код ДК 021:2015 - 14410000-8 Кам’яна сіль
Завершена
1 283 159.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 415.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 415.80 UAH
Період уточнення:
13.01.2022 15:51 - 19.01.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим