-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Мультилотова
-
КЕП
Витратні матеріали для гемодіалізу
Тендер Prozorro UA-2022-01-04-000331-b
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 1 661 день назад
17 635 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 2 925.00 UAH
мін. крок: 0% або 2 925.00 UAH
Період уточнення:
04.01.2022 12:45 - 28.01.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим