-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони будівель та прилеглої території об’єкту)
Тендер Prozorro UA-2021-12-30-010203-c
Завершена
3 155 922.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 31 559.22 UAH
мін. крок: 1% або 31 559.22 UAH
Період уточнення:
30.12.2021 16:44 - 05.01.2022 00:00
Відповідь надана
Службові собаки
Номер:
66ae8fe0254346a49975accf28fcc4a4
Дата опублікування:
04.01.2022 16:39
Опис:
Згідно Вашої тендерної документації учасник повинен: Сканована/-і копія/-ї довідки/-ок у довільній формі,за підписом керівника чи уповноваженої особи учасника та печаткою учасника (у разі її використання), що містить/-ять інформацію, яка підтверджує наявність у учасника не менше 2 службових собак, згідно вимог Закону України «Про охоронну діяльність»; Підкажіть будь-ласка на вашому об'єкті охоронці повинні виконувати свої функціональні обов'язки разом із собаками?
Відповідь:
Пунктом 4 Технічного завдання (Предмет закупівлі: Послуги з фізичної охорони будівель та прилеглої території об’єкту Код ДК 021:2015 – 79710000-4 – Охоронні послуги), що визначено у Додатку № 2до Тендерної документації передбачено, що здійснення патрулювання об’єкту та прилеглої території з метою виявлення сторонніх осіб з обов’язковим використанням службової собаки. Територія об’єктів, розташованих за адресами: 1) Полтавська обл., Миргородський р-н., с. ВеликіСорочинці, вул. Перемоги,55; 2) Полтавська обл., Лубенський р-н., с. Трандинці, вул. Центральна,5; 3) Полтавська обл., Кременчуцький р-н., с. Соснівка, вул. Піщана,2 має значну площу, тому потребує залучення для патрулюваннятериторії (в першу чергу в нічний час) службових собак.Умовами тендерної документації передбачено наявність в учасників не менше двох службових собак, проте для належного виконання зобов’язань учасникам потрібно залучити 3 службові собаки.
Дата відповіді:
10.01.2022 15:40
Відповідь надана
Кімната зберігання зброї
Номер:
0b92e638197d42feba11a6cae9e0846d
Дата опублікування:
04.01.2022 16:33
Опис:
Згідно Вашої тендерної документації учасник повинен: мати кімнату зберігання зброї. Кімната для зберігання зброї повинна бути розташована у м. Полтаві (у відповідності до Наказу МВС від 21.08.98 № 622). Надати копію відповідного дозволу органу МВС України на кімнату зберігання зброї. Підставою для цієї вимоги Ви вважаєте нормативний акт, а тобто:
1) Наказ № 622 від 21.08.1998: також не зрозуміло навіщо Ви його сюди вписали: преамбула цього Наказу звучить: Відповідно до Закону України "Про міліцію", постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 1992 р. № 576 "Про затвердження Положення про дозвільну систему", Положення про Міністерство внутрішніх справ України, затвердженого Указом Президента України від 06.04.2011 № 383, Постанови Верховної Ради України від 17 червня 1992 р. "Про право власності на окремі види майна" із доповненнями до неї від 22 квітня 1993 р. та 24 січня 1995 р., а також у зв'язку з прийняттям інших нормативних актів по лінії служби дозвільної системи, НАКАЗУЮ....." тобто цей НАКАЗ регламентує діяльність по обігу зброї ЛИШЕ державні органи та зброю, хоча і созвучну зі зброєю, яку можливо придбати приватним охоронним підприємствам, але зовсім не ту. (наприклад у травматичної, пневматичної та вогнепальної чи нарізної зброї дозвільна система залежить від марки зброї).
- ЗУ "Про охоронну діяльність" : згідно нього зазначено, що охоронне підприємство може використовувати Пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та зазначені патрони* і пояснення: *Виключно суб’єктами охоронної діяльності, які здійснюють охорону особливо важливих об’єктів права державної власності. А особливо важливими об’єктами права державної власності є об'єкти, згідно Постанови 421 від 19.06.2013, нажаль це не Ваш об'єкт. Вимагаємо видалити дискримінуючу вимогу для потенційних учасників закупів, які мають Ліцензію МВС для надання послуг з охорони власності та громадян. Але не можуть прийняти участь із-за дискримінуючої вимоги Замовника!
Відповідь:
Частиною 1пункту11 Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 листопада 2015 р. № 960,передбачено можливість отримання суб’єктом охоронної діяльності дозволу на відкриття та функціонування об’єкта дозвільної системи та дозволу на право придбання зазначених пристроїв (пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та зазначених патронів).
Додатком№ 4 Наказу МВС від 21.08.98 № 622, яким затверджено Інструкцію про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної і холодної зброї, а також боєприпасів до зброї та вибухових матеріалів визначено саме форму відповідного дозволу, мова про який йде у тендерній документації.
Постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2013 р. № 97, яким затверджено перелік спеціальних засобів, придбання, зберігання та використання яких здійснюється суб’єктами охоронної діяльності, визначено, що пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та зазначені патрони використовуються виключно суб’єктами охоронної діяльності, які здійснюють охорону особливо важливих об’єктів права державної власності або надають охоронні послуги із залученням власного транспорту реагування та використанням пунктів централізованого спостереження.
Тобто законодавчо визначено також їх використання суб’єктами охоронної діяльності, які надають охоронні послуги із залученням власного транспорту реагування та використанням пунктів централізованого спостереження.
Зважаючи на це, умови тендерної документації не є дискримінаційними жодним чином не обмежує коло потенційних учасників закупівлі.
Дата відповіді:
10.01.2022 15:42
Відповідь надана
Сертифікат ISO 14001:2015
Номер:
55fef65a49b242508a0a2ca371695a9d
Дата опублікування:
31.12.2021 10:28
Опис:
Шановний Замовнику! Скажіть будь ласка, як наявність Сертифікату ISO 14001:2015 «Системи екологічного управління. Вимоги та настанови щодо застосування» впливає на здійснення фізичної охорони?, так як даний сертифікат надається для інших видів діяльності.
Відповідь:
Шановний учаснику! Відповідно до умов тендерної документації, Замовник може вимагати від учасників підтвердження того, що пропоновані ними товари, послуги чи роботи за своїми екологічними чи іншими характеристиками відповідають вимогам, установленим у тендерній документації. У разі встановлення екологічних чи інших характеристик товару, роботи чи послуги замовник повинен в тендерній документації зазначити, які маркування, протоколи випробувань або сертифікати можуть підтвердити відповідність предмета закупівлі таким характеристикам. Зважаючи на це, нами як Замовником закупівлі встановлено вимогу щодо надання в складіпропозиціїСертифікату ISO 14001:2015 «Системиекологічногоуправління. Вимоги та настанови щодо застосування».
Головною метоювпровадження стандарту ISO 14001 «Системи екологічного управління. Вимоги та настанови щодо застосовування»є мінімізація шкідливого впливу виробничої діяльності підприємства на довкілля. Розробка системи екологічного менеджменту – важливий етап розвитку будь-якого підприємства, а отримання сертифікату ISO 14001 – є одним із способів підтвердження дотримання заходів із захисту довкілля та відповідності вимогам відповідногостандарту на міжнародному рівні.
Дата відповіді:
04.01.2022 16:00
Відповідь надана
Стосовно кімнати зберігання зброї
Номер:
380d2a52292c4517aae08fce485cf96b
Дата опублікування:
31.12.2021 10:23
Опис:
Шановний Замовнику! Кімната зберігання зброї не є обов'язковою для здійснення фізичної охорони об'єктів, надайте будь ласка відповідь - чому наявна дана вимога для участі в тендері?
Відповідь:
Шановний Учаснику! Наявність дозволу на відкриття та функціонування об’єкта дозвільної системи (кімнати зберігання зброї)визначено у ліцензійних умовах провадження охоронної діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів Українивід 18 листопада 2015 р. № 960 (надалі – Ліцензійні умови) та не суперечить нормам чинного законодавства, що регулює порядок їх здійснення.
Звертаємо Вашу увагу, що умовами тендерної документації передбачено наявність в учасників закупівлі обладнання та матеріально-технічної бази, яка відповідає вимогам Постанови КМУ від 11 лютого 2013 р. № 97 «Про затвердження переліку спеціальних засобів, придбання, зберігання та використання яких здійснюється суб’єктами охоронної діяльності».
В свою чергу, Ліцензійними умовами визначено, що придбання та зберігання пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та зазначених патронів, здійснюються виключно у разі наявності у суб’єкта охоронної діяльності дозволу на відкриття та функціонування об’єкта дозвільної системи (кімнати зберігання зброї).
Таким чином, нами як Замовником закупівлі дотримано принципи здійснення публічних закупівель та недискримінаціії потенційних учасників.
Дата відповіді:
04.01.2022 15:59