-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
43620000-5 Частини машин для обробки мінералів (Броня лита)
Тендер Prozorro UA-2021-12-30-000527-b
Броня лита для потреб Вуглегірської та Трипільської ТЕС ПАТ «Центренерго»; Кількість всього: 1046 шт. (зокрема: ВгТЕС – 646 шт; ТпТЕС- 400 шт) ; Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Українська мова. Вид та умови надання забезпечення тендерної пропозиції зазначені: у Розділі ІІІ Тендерної документації та у Додатку №6 до Тендерної документації. Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю зазначені: у Розділі VI Тендерної документації та у Додатку №8 до Тендерної документації.
Завершена
4 620 254.20
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 46 202.54 UAH
мін. крок: 1% або 46 202.54 UAH
Період уточнення:
30.12.2021 10:51 - 30.01.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим