-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Додаткові роботи по об’єкту: Капітальний ремонт частини приміщень лікувального корпусу Комунального некомерційного підприємства «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» (ОПЕРАЦІЙНИЙ БЛОК) за адресою: по вул. Котляревського, 1 у м. Бориспіль
Тендер Prozorro UA-2021-12-29-002198-a
Завершена
14 817 940.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 148 179.40 UAH
мін. крок: 1% або 148 179.40 UAH
Період уточнення:
29.12.2021 15:21 - 04.01.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим