-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
«Сульфат алюмінію»
Тендер Prozorro UA-2021-12-29-006264-c
Завершена
907 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 536.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 536.00 UAH
Період уточнення:
29.12.2021 13:24 - 05.01.2022 13:20
Без відповіді
Щодо здійснення закупівлі виключно в інтересах одного виробника без можливості надання еквівалентного товару.
Номер:
8549718870df4b8686b9e896b8019684
Дата опублікування:
05.01.2022 09:51
Опис:
Відповідно до оприлюдненого 29.12.2021 р. в електронній системі закупівель оголошення за процедурою спрощеної закупівлі UA-2021-12-29-006264-с: Алюмінію сульфат технічний очищений, «код ДК 021:2015 – 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини», нормативним документом, за яким має виготовлятися Товар товаром за предметом закупівлі є – ТУ У 20.1-03327724-021:2017 зі зм.1.
Зазначені вище Технічні умови, за якими виготовляється предмет закупівлі, розроблені та є власністю ТДВ "ПХЗ "КОАГУЛЯНТ". Тобто предметом даної закупівлі є товар, вироблений виключно вищезазначеним виробником.
Відповідно до ч. 5 ст. 14 Закону оголошення про проведення спрощеної закупівлі та вимоги до предмета закупівлі не повинні містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.
Але оголошення про проведення спрощеної закупівлі передбачає здійснення закупівлі виключно в інтересах одного виробника без можливості надання еквівалентного товару з якісними та технічними характеристиками, які є не гіршими ніж в оголошенні, при цьому штучно обмежуючи коло потенційних учасників закупівлі.
Враховуючи викладене вище, вимагаємо внести зміни в оголошення про проведення спрощеної процедури UA-2021-12-29-006264-с щодо можливості надання потенційними учасниками тендерних пропозицій з пропонуванням еквіваленту товару (алюмінію сульфат технічний очищений), що за своїми якісними та технічними характеристиками не поступається вимогам, викладеним Замовником в Додатку № 1 до оголошення про спрощену закупівлю, але виготовляється у відповідності з іншими нормативно-технічними документами (ТУ, ДСТУ тощо) ніж документ, зазначений в оголошенні, тобто - ТУ У 20.1-03327724-021:2017 зі зм.1 або еквівалент.
В разі якщо такої можливості умовами проведення закупівлі не передбачено, наше підприємство буде змушене звернутися з відповідними заявами про порушення Замовником вимог Закону України "Про публічні закупівлі" до Держаудитслужби України та компетентних правоохоронних органів з метою перевірки процедури Закупівлі та дій службових осіб Замовника на предмет порушення конкурентного та антикорупційного законодавства.