-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Запчастини до транспортних засобів ЗІЛ та Газель)
Тендер Prozorro UA-2021-12-28-003523-b
Завершена
2 160 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 21 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 21 600.00 UAH
Період уточнення:
28.12.2021 13:18 - 04.01.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим