• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Насоси та компресори

код ДК 021:2015 – 42120000 - 6 Насоси та компресори (насоси та компресори)

Торги не відбулися

443 209.19 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 2 660.00 UAH
Період уточнення: 24.12.2021 10:12 - 31.01.2022 00:00
Відповідь надана

Насос ручной для перекачки масла HANS

Номер: e021239f50b14b48b31330539f23e3b3
Дата опублікування: 13.01.2022 18:18
Опис: Шановний Замовнику! Товар Насос ручной для перекачки масла HANS знятий з виробництва, просимо внести зміни до технічної специфікації шляхом зазначення допустимих діапазонів. Чи можемо запропонувати довжину шланга 1500мм замість 1300мм? Чи підійде насос з діаметром - 220 мм та висотою - 380 мм, тиском 207 бар? Просимо також роз'яснити, який показник мається на увазі під "Застосування (бочки), л - 60/200/220" ?
Відповідь: Для закупівлі товару «Насос ручной для перекачки масла HANS» будуть внесені зміни до технічної специфікації допустимих діапазонів «Довжина шланга 1500 мм». Показник «Застосування (бочки), л - 60/200/220» мається на увазі об’єм бочок 60 л, 200 л; 220 л на які можливо встановлення насосу.
Дата відповіді: 18.01.2022 16:19
Відповідь надана

Насос ручний бочковий REWOLT або еквівалент

Номер: e8ab233f696941c2a52cb73d67fead90
Дата опублікування: 13.01.2022 17:23
Опис: Добрий день. Товар за позиціями 5 - 8 "Насос ручний бочковий REWOLT або еквівалент" - це один і той же самий товар з однаковими технічними та якісними характеристиками?
Відповідь: Так, товар за позиціями 5 - 8 "Насос ручний бочковий REWOLT або еквівалент" - це один і той же самий товар з однаковими технічними та якісними характеристиками.
Дата відповіді: 18.01.2022 15:27
Відповідь надана

Зняття з виробництва моделі Wilo Stratos 25/1-6, що зазначена в ТС

Номер: 52c500b55df145c1bc94561eb5c9a203
Дата опублікування: 13.01.2022 17:14
Опис: Шановний замовнику. Наша компанія є постачальником насосного обладнання виробника WILO SE, технічні характеристики якого зазначено в Технічній специфікації - 00.УБ.ТСдоПЗ(т).241-21(ред.2). Повідомляємо Вам, що модель Wilo Stratos 25/1-6, яка була взята за основу при визначенні цього предмету закупівлі, наразі ЗНЯТА З ВИРОБНИЦТВА. На її заміну виробник пропонує іншу модель Stratos MAXO 25/0,5-6 PN10-R7 за схожими технічними характеристиками та метою використання, за виключенням деяких характеристик. З цього приводу наполегливо звертаємося до Вас з проханням внести зміни до ТД - до Технічної специфікації - 00.УБ.ТСдоПЗ(т).241-21(ред.2) в частині визначення таких показників, як 1) Продуктивність, 9,0 м³ / год (замість 7,6 м³ / год), Напір, 6,0 м (замість 6,5 м), Потужність, 114 Вт (замість 65 Вт), Споживання електроенергії, 7 - 135 Вт (замість 9 - 80 Вт), Матеріал корпусу насоса чавун (замість Сірий чавун (ENGJL-200) ), Матеріал робочого колеса PPS-GF40 (замість синтетичний (РРЕ- 30% GF)), Вага, 7 кг (замість 4,1 кг), аби надати можливість постачальникам взяти участь у відкритих торгах та запропонувати продукцію, яка реально відповідає вимогам ТД. З актуальними технічними характеристиками насосу також можна ознайомитися на офіційному сайті виробника. Сподіваємося на Ваше розуміння, дякуємо.
Відповідь: Запропоноване потенційним учасником електронних торгів обладнання має технічні характеристики, що перевищують проектні майже у 2 раза (продуктивність, потужність, споживання електроенергії, вага). Пропонуємо розглянути поставку обладнання в межах технічних характеристик згідно Технічної специфікація 00.УБ.ТСдоПЗ(т).241-21(ред.2) насос Wilo Stratos 25/1-6 або еквівалент.
Дата відповіді: 18.01.2022 16:23
Відповідь надана

Компрессор Белмаш ВК2 - 50Р

Номер: 3c60d6a49d74489ba57af09b8d171f73
Дата опублікування: 12.01.2022 16:25
Опис: Шановний Замовнику! Маємо питання щодо позиції "Компрессор Белмаш ВК2 - 50Р", хочемо звернути вашу увагу, що цей товар знятий з виробництва, проте, є можливість підібрати аналогічний за своїми характеристиками товар. Для цього необхідно внести зміни до технічної специфікації шляхом зазначення допустимих діапазонів для таких характеристик компресора як "Продуктивність" та "Вага", оскільки зазначені в технічній специфікації точні характеристики відповідають тільки "Компрессору Белмаш ВК2 - 50Р", що знятий з виробництва. Зауважимо, що зазначення діапазонів для цих характеристик жодним чином не вплине на якість товару, а, навпаки, покращить технічні та якісні характеристики товару. Отже, звертаємося до Вас та просимо внести зміни до технічної специфікації шляхом зазначення наступник показників: "Продуктивність - від 300 - до 350 л/хв" та "Вага - від 30 - до 55 кг", це надасть можливість потенційним учасникам взяти участь у відкритих торгах, а Замовнику закупити товар кращої якості, який відповідає його вимогам. Дякуємо за розгляд.
Відповідь: Доброго дня! Відповідні зміни будуть внесені до тендерної документації.
Дата відповіді: 17.01.2022 15:20