-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015:15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (квашена капуста, квашені огірки, сушені яблука, родзинки, курага, чорнослив, зелений горошок морожений, томатна паста)
Тендер Prozorro UA-2021-12-24-001024-b
Торги не відбулися
270 820.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 354.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 354.10 UAH
Період уточнення:
24.12.2021 09:37 - 30.12.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим