-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 79710000-4 Охоронні послуги (79713000-5 Послуги з охорони об’єктів та особистої охорони)
Тендер Prozorro UA-2021-12-21-017056-c
Закупівля для потреб установи на 2022 року
Завершена
316 323.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 581.62 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 581.62 UAH
Період уточнення:
21.12.2021 16:04 - 27.12.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим