-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Бензин А – 92, А - 95 в талонах)
Тендер Prozorro UA-2021-12-21-002086-c
Протокол УО № 02 від 21.12.2021 р. Тендерна документація додається
Торги не відбулися
751 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 512.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 512.00 UAH
Період уточнення:
21.12.2021 09:38 - 27.12.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим