-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Хліб білий з пшеничної муки вищого ґатунку, хліб житній, хліб цільнозерновий пшеничний, код ДК 021:2015 - 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Тендер Prozorro UA-2021-12-16-023496-c
Торги не відбулися
294 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 470.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 470.00 UAH
Період уточнення:
16.12.2021 21:58 - 25.12.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим