-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Кабелі низької та середньої напруги на 2022р., відповідний код ДК 021:2015 – 31321200-4
Тендер Prozorro UA-2021-12-14-004120-b
Кабелі низької та середньої напруги на 2022р., відповідний код ДК 021:2015 – 31321200-4
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 1 701 день назад
2 300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 500.00 UAH
Період уточнення:
14.12.2021 13:39 - 20.12.2021 00:00
Відповідь надана
Дискримінаційні вимоги
Номер:
8003d2ec098b48cbbf6780be834874c5
Дата опублікування:
15.12.2021 08:07
Опис:
Шановний Замовнику! Просимо видалити дикримінаційні вимоги з Додатку №2 ТД п4 пп4.3 Підтвердження обсягу річного доходу (виручки) за останній звітний період у розмірі 1 млн.грн.
Відповідь:
У відповідь на запит щодо видалення дикримінаційних вимог з Додатку №2 ТД п4 пп4.3 Підтвердження обсягу річного доходу (виручки) за останній звітний період у розмірі 1 млн.грн повідомляємо що відповідно до ч.3 ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі» (У разі встановлення кваліфікаційного критерію фінансової спроможності замовник не має права вимагати надання підтвердження обсягу річного доходу (виручки) у розмірі більшому, ніж очікувана вартість предмета закупівлі (пропорційно очікуваній вартості частини предмета закупівлі (лота) в разі поділу предмета закупівель на частини).
Підтвердження обсягу річного доходу (виручки) за останній звітний період у розмірі 1 млн.грн не є більшою ніж очікувана вартість предмета закупівлі.
Підсумовуючи вищенаведене, пп. 4.3. п.4 табл.1 Додатку 2 до ТД не є дискримінаційною вимогою.
Дата відповіді:
16.12.2021 12:32