-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М'ясо (свинина (м'якоть без кістки), філе куряче, четвертина куряча)
Тендер Prozorro UA-2021-12-13-007264-c
свинина (м'якоть без кістки), філе куряче, четвертина куряча
Завершена
261 248.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 306.24 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 306.24 UAH
Період уточнення:
13.12.2021 12:07 - 19.12.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим