-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Decamethoxine, Meldonium, Electrolytes in combination with other drugs, Ornidazole, Nalbuphine, Ornidazole
Тендер Prozorro UA-2021-12-13-001625-a
Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою, якщо інше не передбачено умовами документації
Завершена
535 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 675.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 675.00 UAH
Період уточнення:
13.12.2021 10:39 - 03.01.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим