-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Прокат пасажирських транспортних засобів із водієм (транспортні послуги)
Тендер Prozorro UA-2021-12-10-003467-b
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська
Завершена
2 907 850.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 539.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 539.25 UAH
Період уточнення:
10.12.2021 14:26 - 18.12.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим