-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Fentanyl, Fentanyl, Fentanyl
Тендер Prozorro UA-2021-12-06-004742-b
Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою, якщо інше не передбачено умовами документації
Завершена
515 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 575.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 575.00 UAH
Період уточнення:
06.12.2021 18:38 - 27.12.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим