-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Папір офісний для друку А 4 (код ДК 021:2015 - 30197630-1)
Тендер Prozorro UA-2021-11-30-003376-a
Замовник: категорія: Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган. Місцезнаходження: 72313, Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Осипенко,96. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: додаток 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: «Ціна – 100%».
Завершена
23 806.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 119.03 UAH
мін. крок: 0.5% або 119.03 UAH
Період уточнення:
30.11.2021 21:48 - 06.12.2021 10:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим