-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція стрілецьких тирів Рогатинської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву по вул. Шевченка, 71В в м. Рогатин Івано-Франківської області (Код ДК 021:2015 (CPV): 45454000-4 – Реконструкція)
Тендер Prozorro UA-2021-11-30-002416-a
Завершена
1 116 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 580.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 580.00 UAH
Період уточнення:
30.11.2021 15:36 - 06.12.2021 15:40
Відповідь надана
Еспертиза
Номер:
243274c2040a47b0af62141088b83468
Дата опублікування:
06.12.2021 12:07
Опис:
Доброго дня. За чий рахунок та хто виступатиме замовником експертизи проєкту
Відповідь:
Повідомляємо, що відповідно до Додатку 3 документації до оголошення спрощеної процедури закупівлі «Оплата та супровід експертизи доручається Виконавцю».
Також повідомляємо, що вартість експертизи включена в очікувану вартість предмету закупівлі.
Дата відповіді:
07.12.2021 09:55
Відповідь надана
Ынвентарна справа
Номер:
cbfcd9f84cea43189bd34a64a71679c4
Дата опублікування:
06.12.2021 11:49
Опис:
Доброго дня шановний замовник. Чи є у Вас у наявності інвентрна справа існуючого обєкту та звіт із технічного обстеження, та чи можна наяну документацію отримати для оцінки обємів робіт?
Відповідь:
Повідомляємо, що інвентарна справа існуючого об’єкту є наявна, звіт з технічного обстежнння включений в очікувану вартість предмету закупівлі.
Також повідомляємо, що у п. 7 ст. 14 Закону зазначено: «У період уточнення інформації учасники спрощеної закупівлі мають право звернутися до замовника через електронну систему закупівель за роз’ясненням щодо інформації, зазначеної в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, щодо вимог до предмета закупівлі та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення спрощеної закупівлі.
Усі звернення за роз’ясненнями, звернення з вимогою щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника.
Замовник протягом одного робочого дня з дня їх оприлюднення зобов’язаний надати роз’яснення на звернення учасників спрощеної закупівлі, які оприлюднюються в електронній системі закупівель, та/або внести зміни до оголошення про проведення спрощеної закупівлі, та/або вимог до предмета закупівлі.
Дата відповіді:
07.12.2021 10:02