-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код НК 024:2019 – 33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта
Тендер Prozorro UA-2021-11-29-003157-a
Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою, якщо інше не передбачено умовами документації
Торги не відбулися
88 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 442.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 442.50 UAH
Період уточнення:
29.11.2021 15:35 - 05.12.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим