-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
"Послуги з вивезення побутових відходів з урахуванням операцій поводження з побутовими відходами(збирання, перевезення, утилізація, поховання)"
Тендер Prozorro UA-2021-11-29-011037-c
Завершена
330 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 650.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 650.00 UAH
Період уточнення:
29.11.2021 15:29 - 05.12.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим