-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені овочі та фрукти (огірки солоні, томати солоні, томатна паста, сухофрукти, яблука сухі, горох лущений, родзинки, курага, чорнослив)
Тендер Prozorro UA-2021-11-25-013921-a
Закупівля проводиться по очікуваних видатках на 2022 рік Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова Місцезнаходження замовника -27200, Кіровоградська обл., місто Бобринець, вул. Незалежності, будинок 80. Категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».
Торги не відбулися
258 582.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 585.82 UAH
мін. крок: 1% або 2 585.82 UAH
Період уточнення:
25.11.2021 16:48 - 02.12.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим