• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Нове будівництво тролейбусної лінії по вул. Лазурній та вул. Озерній у м. Миколаєві

Завершена

29 947 526.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 290 000.00 UAH
Період уточнення: 12.09.2017 09:36 - 23.09.2017 16:00
Відповідь надана

Запитання що до модульної комплектної тягової підстанції

Номер: 2349861db08c42379b28fae931e3eed3
Дата опублікування: 15.09.2017 16:25
Опис: Доброго дня! У локальному кошторисі на придбання устаткування, меблів та інвентарю № 2-3-3 є позиція №1 – «Модульна комплектна тягова підстанція типу МКТП-УХЛ1 (в складі двох модулів)». Просимо надати перелік обладнання, що входить до складу модульної комплектної тягової підстанції, технічні характеристики та опис. Без відповіді на ці запитання не можливо правильно розрахувати вартість та запропонувати обладнання, що необхідне Замовнику.
Відповідь: Питання розглянуто, файл специфікації долучено до тендерної документації
Дата відповіді: 19.09.2017 11:31
Відповідь надана

Запитання що до модульної комплектної тягової підстанції

Номер: 944021972dec45af9d25103384c46895
Дата опублікування: 15.09.2017 16:21
Опис: Доброго дня! У локальному кошторисі на придбання устаткування, меблів та інвентарю № 2-3-3 є позиція №1 – «Модульна комплектна тягова підстанція типу МКТП-УХЛ1 (в складі двох модулів)». Просимо надати перелік обладнання, що входить до складу модульної комплектної тягової підстанції, технічні характеристики та опис. Без відповіді на ці запитання не можливо правильно розрахувати вартість та запропонувати обладнання, що необхідне Замовнику.
Відповідь: Питання розглянуто, файл специфікації долучено до тендерної документації
Дата відповіді: 19.09.2017 11:31
Відповідь надана

Щодо подання інформації про технічні, якісні та кількісні характеристики

Номер: d1c2307823c54c53a18d9ef9b2418e58
Дата опублікування: 15.09.2017 14:50
Опис: Поясніть будь ласка, як і в якому вигляді Замовнику надати розрахунки зазначені у Додатку 2 (Техніче завдання) цієї тендерної документації. В тендерній документації не має переліку документів (розрахунків), які підтверджують Ціну пропозиції.
Відповідь: Оскільки ціна тендерної пропозиції учасника може зменшуватись за результатами електронного аукціону, що призведе до необхідності перерахунку учасниками кошторису та ураховуючи при цьому, що умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції, договірна ціна (кошторис) буде погоджуватись сторонами саме під час укладання договору про закупівлю. Відповідно до ч.3 ст.32 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) у разі відмови переможця торгів від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації або не укладення договору про закупівлю з вини учасника у строк, визначений Законом, замовник відхиляє тендерну пропозицію такого учасника та визначає переможця серед тих учасників, строк дії тендерної пропозиції яких ще не минув.
Дата відповіді: 18.09.2017 15:31
Відповідь надана

Щодо оформлення банківської гарантії

Номер: 843aa6310db44b2fbfc1eca6c63c942d
Дата опублікування: 15.09.2017 12:25
Опис: Замовник вимагає від Учасників електронну банківську гарантію. Для оформлення гарантії банк вимагає Реквізити. В тендерній документації Замовник не зазначив Номер Розрахункового Рахунку, на який будуть надіслані кошти (у разі якщо вони не повертаються учаснику).
Відповідь: Банківська гарантія оформлюється відповідно до Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах, затвердженого Постановою Правління Національного банку України від 15.12.2004 № 639, згідно з якою така інформація не є обовязковою. Але надаю Вам р/р: 31412556700003
Дата відповіді: 18.09.2017 15:29