-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія, код 09310000-5 – Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Тендер Prozorro UA-2021-11-16-003799-b
Торги не відбулися
1 950 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 750.00 UAH
Період уточнення:
16.11.2021 18:06 - 22.11.2021 00:00
Відповідь надана
`
Номер:
21997e8b995a4a3ea741efbf2b9835f9
Дата опублікування:
17.11.2021 12:44
Опис:
Доброго дня, шановний Замовнику! Чи входить до очікуваної вартості закупівлі оплата послуг з розподілу електричної енергії?
Відповідь:
Шановний Учаснику!
Додатком 2 до тендерної документації "Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі - технічні вимоги до предмета закупівлі" передбачений детальний опис предмета закупівлі та вимоги щодо якості. В пункті 3 цих вимог зазначено таке:
"3. Послуги з передачі та розподілу електричної енергії:
До ціни пропозиції учасник зобов’язаний включити витрати на послуги з передачі електричної енергії за регульованим тарифом.
Послуги з розподілу електричної енергії сплачуються Споживачем/Замовником самостійно безпосередньо оператору системи розподілу відповідно до договору про надання послуг з розподілу, укладеним між оператором системи розподілу та Споживачем/Замовником. До ціни пропозиції учасник не включає послуги з розподілу електричної енергії."
Крім того, в пункті 5.5. проєкту договору зазначено таке:
"5.5. Ціна Товару та цього Договору не включає вартість послуг з розподілу електричної енергії, технічного обслуговування, комерційного обліку тощо. Вказані послуги оплачуються Споживачем самостійно."
Дата відповіді:
17.11.2021 15:15