-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Організація та проведення заходу щодо промоції туристичного потенціалу міста Києва фахівцями сфери туризму та представниками суміжних галузей, за кодом CPV за ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Тендер Prozorro UA-2021-11-11-016417-a
Торги не відбулися
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 000.00 UAH
Період уточнення:
11.11.2021 17:18 - 17.11.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим