-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія для закладів освіти, культури Управління освіти, культури, молоді та спорту Новопільської сільської ради
Тендер Prozorro UA-2021-11-11-006658-a
Торги не відбулися
248 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 241.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 241.50 UAH
Період уточнення:
11.11.2021 12:14 - 17.11.2021 00:00
Відповідь надана
`
Номер:
cfb824bf8d6240649ecc342bee6adcef
Дата опублікування:
12.11.2021 13:28
Опис:
Доброго дня, шановний Замовнику! Чи входить до очікуваної вартості закупівлі оплата послуг з розподілу електричної енергії?
Відповідь:
Шановний учасник, до очікуваної вартості закупівлі не входить оплата послуг з розподілу електричної енергії, що вказано в тендерній документації.
Дата відповіді:
12.11.2021 13:37