-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання (технічне обслуговування та ремонт пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу)
Тендер Prozorro UA-2021-10-29-001358-c
Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання (технічне обслуговування та ремонт пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу)
Торги не відбулися
60 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 600.00 UAH
Період уточнення:
29.10.2021 14:33 - 19.11.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим