-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електромонтажні роботи по встановленню блискавкозахисту та пожежної сигналізації
Тендер Prozorro UA-2021-10-29-004266-a
Торги не відбулися
1 661 110.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 16 611.10 UAH
мін. крок: 1% або 16 611.10 UAH
Період уточнення:
29.10.2021 11:55 - 04.11.2021 00:00
Відповідь надана
Дискримінація
Номер:
372a52c78afe4dae8c0bc5200ed179fc
Дата опублікування:
03.11.2021 18:02
Опис:
Вимога:Сертифікат ISO 37001:2016 «Системи управління щодо протидії корупції. Вимоги та настанови застосування» щодо електромонтажних робіт, виданий органом сертифікації Учаснику, який акредитований Національним агентством з акредитації.Законом України "Про публічні закупівлі" передбачено недискримінацію учасників, можливість участі вітчизняних та іноземних учасників усіх форм власності. Акредитація органа оцінки відповідності Національним агенством з акредитації України є добровільною, а не обовязковою.Статтею 5 ЗУ «Про акредитацію органів з оцінки відповідності» встановлено основні принципи діяльності з акредитації, зокрема добровільність акредитації. Це саме підтверджено на офіційному сайті Національного агентства з акредитації України – добровільність акредитації. Цю ж інформацію викладено в п.7 Положення про Національне агентство з акредитації України.В статті 10 ЗУ «Про акредитацію органів з оцінки відповідності» йдеться про органи з оцінки відповідності, які можуть бути акредитовані національним органом з акредитації. Але даний Закон не передбачає обов’язкову акредитацію Національним агентством з акредитації України, так як це суперечило б як вітчизняним так і міжнародним нормам. Враховуючи вищевикладене на сьогодні відсутній нормативно-правовий акт, що встановлює обов’язковість призначення та акредитації органів сертифікації систем менеджменту.Наполягаємо на внесення змін до тендерної документації з допущенням до участі учасників з сертифікатом ISO, виданий органом з оцінки відповідності, який не має акредитацію або не пройшов нотифікацію у встановленому порядку.Тим самим, не буде допущено порушення вимог Закону України "Про публічні закупівлі".
Відповідь:
Вимога задоволена
Дата відповіді:
04.11.2021 11:50
Відповідь надана
Дискримінація
Номер:
bc56cffb4beb49ca897ffe9868833c9e
Дата опублікування:
03.11.2021 18:01
Опис:
Вимога:Сертифікат ДСТУ ISO 50001:2020 (ISO 50001:2018, IDT) «Системи енергетичного менеджменту» щодо електромонтажних робіт, виданий органом сертифікації Учаснику, який акредитований Національним агентством з акредитації.Яке відношення даний сертифікат має до цієї закупівлі???Видаліть дану вимогу.
Відповідь:
Вимога задоволена
Дата відповіді:
04.11.2021 11:49