• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015:75240000-0 - Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (Послуги із забезпечення фізичної охорони будівлі, майна та матеріальних цінностей Суворовського районного центру зайнятості на 2022 рік)

Код ДК 021:2015:75240000-0 - Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (Послуги із забезпечення фізичної охорони будівлі, майна та матеріальних цінностей Суворовського районного центру зайнятості на 2022 рік)

Завершена

295 830.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 8 874.90 UAH
Період уточнення: 28.10.2021 11:42 - 05.11.2021 00:00
Відповідь надана

не відповідність Закону України про працю

Номер: 3f5d88ef26d64c7f862e48275e20997b
Дата опублікування: 02.11.2021 13:05
Опис: Шановний замовник Керуючись ТД виникає питання яким чином можливо розрахувати вартість людино-години не порушуючи кодекс Закону Про працю адже з 01.12.21 вартість 1 (людиногодини складає 39.12 грн тобто 39.12*720 =28 166 (розмір зп без врахування 22% ЄСВ ) тобто 28 166+22% * 12=412 350 грн що є мінімальною вартістю послуги що ви замовляєте . В звязку з вищевикладеним просимо привести у відповідність ТД з Законом України про працю
Відповідь: Добрий день! Дякую за запитання. Хочемо звернути Вашу увагу на п. 4 Додатку 2 до тендерної документації, а саме: «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі» де зазначено Режим надання послуг: послуги з охорони надаються щоденно у неробочий час (робочі дні – 15 годин, передвихідні та передсвяткові дні – 16 годин, вихідні та святкові дні – 24 години), складає 6574 людина/ годин на 2022 рік.
Дата відповіді: 03.11.2021 10:07