-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт частини приміщень будівлі фізіотерапевтичного та стоматологічного відділень комунального некомерційного підприємства «Бахмацька міська лікарня» Бахмацької міської ради за адресою: Чернігівська обл., м. Бахмач, вул. Соборності, 66» (ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2021-10-26-005509-b
Торги не відбулися
1 135 849.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 679.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 679.25 UAH
Період уточнення:
26.10.2021 12:32 - 01.11.2021 09:00
Відповідь надана
щодо ціни
Номер:
3431eb39494741218aa7344066284689
Дата опублікування:
28.10.2021 15:30
Опис:
які витрати повинна мати договірна ціна? експертиза? технічний нагляд? яку заробітну плату ви пропускаєте? які умови виконання робіт? (для правильності застосування коефіцієнту)
Відповідь:
Договірна ціна може містити витрати відповідно до п. 6.2 ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» (зі змінами).
Експертиза та технічний нагляд в договірну ціну не включаються.
Заробітну плату розраховуєте відповідно до Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 20.10.2016 № 281 (у редакції наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 27 липня 2018 року № 196).
Згідно з проектною документацією не передбачено застосування коефіцієнта на умови виконання робіт.
Дата відповіді:
29.10.2021 13:40
Відповідь надана
прохання прибрати умови дискримінаційні
Номер:
54358110c59b4ab2adb2a9abe2713fb5
Дата опублікування:
28.10.2021 15:27
Опис:
маляр, штукатур, тесляр, сантехнік, електрик - яким чином ви вирішили що саме ці спеціальності потрібні?
Відповідь:
Відповідно до Додатку 4 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі в п. 2.2. надано перелік можливих робочих спеціальностей, які необхідно буде залучити для виконання будівельних робіт по даному об’єкті згідно Додатку 1 «Технічне завдання на закупівлю».
Дата відповіді:
29.10.2021 13:37