-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
мастило Mobilith SHC 460 або еквівалент, масло редукторне Mobil SHC 634 або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2021-10-20-000460-c
мастило Mobilith SHC 460 або еквівалент, масло редукторне Mobil SHC 634 або еквівалент
Завершена
940 029.49
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 750.00 UAH
Період уточнення:
20.10.2021 10:14 - 30.11.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим