-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Медичні матеріали (37445 - Лезо скальпеля, одноразового використання; 37445 - Лезо скальпеля, одноразового використання; 61050 - Нагрудник стоматологічний; 48127 - Бинт марлевий, стерильний; 48127 - Бинт марлевий, стерильний; 58234 - Стрічка ватяна; 32375 - Марля, неабсорбційня, медикаментозна;15056 - Взуттєва, непровідна й нестерильна накривка)
Тендер Prozorro UA-2021-10-14-000115-a
Завершена
17 220.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 172.20 UAH
мін. крок: 1% або 172.20 UAH
Період уточнення:
14.10.2021 18:03 - 24.10.2021 01:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим