-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Навчальне обладнання (оснащення загальноосвітніх навчальних закладів поглибленим вивченням природничих та математичних предметів засобами навчання)
Тендер Prozorro UA-2017-09-18-001606-c
Оснащення загальноосвітніх навчальних закладів поглибленим вивченням природничих та математичних предметів засобами навчання.
Торги не відбулися
362 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 362.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 362.00 UAH
Період уточнення:
18.09.2017 14:45 - 24.09.2017 13:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим